Новини Літинської районної ради

Відбулося засідання круглого столу на тему "Успішний бізнес - соціально відповідальний бізнес"

Дата створення: 12:15 03.05.2017

Для визначення шляхів співробітництва соціально відповідального бізнесу з місцевими громадами в сфері соціальної підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей Літинського району 28 квітня 2017 року в приміщенні Літинської районної ради відбулося засідання круглого столу на тему «Успішний бізнес – соціально відповідальний бізнес», організований Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Про Чорнобиль спомин не згасає

Дата створення: 11:48 27.04.2017

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата створення: 12:39 07.04.2017

5 квітня 2017 року відбулося засідання президії районної ради за участю членів постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності під головуванням Віталія Мельника, голови районної ради.