У Літині попрощалися із загиблим Героєм України Сергієм Шандрою

Сьогодні літинчани віддали шану 24-річному Герою України Сергію Шандрі, який героїчно загинув 6 серпня 2019 року у зоні проведення операції об’єднаних сил у Донецькій області під час виконання бойового завдання.

Сергій Шандра та іще троє загиблих бійців служили в 36-й окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. 6 серпня російсько-окупаційні війська здійснили обстріл з РПГ поблизу Павлополя. Під час цих обстрілів 4 українських військових загинули.

Загиблий  родом із с. Торчин Хмільницького району, після строкової  служби

( у листопаді 2018 року) підписав контракт із ЗСУ.  До призову в ЗСУ працював механізатором у місцевому фермерському господарстві, неодружений, у нього залишились мати та сестра.

Урочистий мітинг пам’яті загиблого відбудеться сьогодні в м. Хмільнику біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Сергія Шандру поховають на кладовищі  с. Торчин Хмільницького району Вінницької області.

Герої не вмирають! Вічна пам’ять і слава захисникам Вітчизни!