Вітання голови районної ради з Днем захисника України

ДОРОГА ЛІТИНСЬКА ГРОМАДО!

У величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, День створення Української Повстанської Армії та День Українського козацтва наша держава відзначає державне свято – День захисника України.
Невипадково в цей день свято набуло особливо важливого змісту, адже упродовж багатьох століть волелюбні козаки та відважні вояки Української Повстанської Армії боролися за волю і свободу та зі зброєю в руках боронили рідну землю і віру, вважаючи Божу Матір своєю Небесною Покровителькою та Заступницею.
День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.
Схиляємо голови перед тими, хто здобув високе звання Захисника власною кров’ю, і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!
Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму. Підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм Святим Омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, оберігала мужніх українських воїнів та їхні життя і щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

голова Літинської районної ради Віталій Мельник