Відбулася нарада з питань застосування системи НАССР у закладах громадського харчування та щодо державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти

Сьогодні  в великій залі Літинської районної ради відбулася нарада з операторами ринку та власниками закладів громадського харчування району з  питань застосування системи НАССР у закладах громадського харчування  та щодо державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти під головуванням начальника Управління з безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимира Павлущика.

У нараді взяли участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, начальник Держпродспоживслужби у Літинському районі Михайло Липкань.

Під час заходу були розглянуті такі питання:

- вимоги до суб’єктів підприємницької діяльності, що займаються виробництвом, зберіганням, транспортуванням та реалізацією харчових продуктів щодо впровадження системи НАССР;

- правила впровадження системи НАССР на підприємствах, в закладах громадського харчування, харчоблоках закладів освіти;

- основні етапи реєстрації потужностей операторів ринку.

Система НАССР (система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (Hazard Analysis Critical Control Points) – система управління, яку використовують найкращі світові виробники, де безпечність харчових продуктів досягається шляхом аналізу та контролю небезпечних факторів хімічного, мікробіологічного та фізичного походження, починаючи від сировини до обігу та споживання готової продукції.

Захід був організований з метою роз’яснення усіх тонкощів НАССР. Усі присутні отримати необхідну інформацію для успішного впровадження системи НАССР, а також відповіді на свої запитання та практичні поради.