Прощання з героєм АТО

Сьогодні у Літині відбулося прощання з героєм АТО, нашим земляком – Ярославом Бондарем, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Над площею перед районною радою линула пісня «Гей, пливе кача», люди скандували «Герої не вмирають!». Жителі містечка та бойові побратими зібралися, аби віддати шану загиблому.

В жалобному мітингу взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав  Чернега, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, селищний голова Анатолій Бичок.

Присутні проводжали домовину з тілом покійного до центрального куладовища. Люди плакали за загиблим та дякували матері за сина. Адже Ярослав був вірним сином України, чесним, активним, прекрасним її громадянином. Він душею і серцем переживав за свою державу, віддавши  власне життя за її цілісність і незалежність.

Герої не вмирають,  вони разом з нами.

Слава Герою! Вічна йому пам'ять!