Вітання голови районної ради з Днем бухгалтера

Шановні бухгалтери !

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Ваша професія - одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Робота  працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок  будь-якої організації.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від мене особисто зичу вам успіхів у нелегкій праці, міцного здоров’я, оптимізму, професійних здобутків та кар’єрного росту, миру і благополуччя!

Нехай мудрими будуть ваші  дії, робота приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою

голова районної ради                                             Віталій Мельник