Відбулися заходи присвячені Дню фізичної культури та спорту в Україні

Сьогодні на площі перед Літинською районною радою відбулися святкові заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту в Україні, що відзначається щорічно в другу суботу вересня.

Учні загальноосвітніх шкіл району, юні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани галузі, активісти, шанувальники спорту пройшли урочистою ходою центральною вулицею нашого містечка.

Офіційна частина заходу розпочалася із підняття національного прапора під звуки Державного Гімну України. Право підняти Державний прапор України було надано срібним призерам області серед школярів Глушакову Павлу та Кляшторній Вікторії.

Голова районної ради  Віталій Мельник привітав усіх присутніх та зазначив, що заняття спортом є важливою складовою нашого життя та одним із чинників здоров’я, а також від імені районної ради та депутатського корпусу побажав усім міцного здоров’я, щастя, наснаги, терпіння, здобутків та перемог у змаганнях.

За значний особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в районі та з нагоди свята кращих спортсменів, вчителів фізичної культури, тренерів, ветеранів спорту було нагороджено грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Вітали спортсменів своїми показовими виступами вихованці зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс», представники секції тхеквандо ВТФ та юна співачка Юлія Ольхова.