Відбулася чергова 30 сесія Літинської районної ради 7 скликання

Сьогодні в Літинській районній раді відбулося засідання чергової 30 сесії районної ради 7 скликання.

На початку засідання голова районної ради Віталій Мельник, заслухавши звернення депутата Вінницької обласної Ради Миколи Віннічука, вніс пропозицію звернутися від сесії районної ради до Вінницької ОДА, Вінницької обласної Ради, Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА та Міністарства охорони здоров’я України щодо недопущення закриття Літинської ЦРЛ. Депутати одноголосно підтримали пропозицію Віталія Борисовича.

У ході пленарного засідання депутати розглянули звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих повноважень відповідно до статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», затвердили звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року, внесли зміни до окремих рішень, заслухали хід виконання раніше прийнятих програм, а також звіти керівників комунальних закладів районної ради.

Після розгляду питань порядку денного до сесії районної ради звернулася Івчанський сільський голова Валентина Кащенко, яка звернула увагу на відсутність мобільного зв’язку у територіальній громаді, його незадовільну роботу та запропонувала звернутися до українських операторів щодо покращення якості мобільного зв’язку на території району. Депутати підтримали дану пропозицію.