Відбулися районні змагання "Козацькому роду - нема переводу"

11 жовтня 2018 року у Літинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися районні спортивно-розважальні конкурсні змагання «Козацькому роду – нема переводу» з нагоди відзначення  Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Серед членів конкурсного журі був заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами Літинської районної ради Володимир Сидоренко.

Підтримка національних традицій, здорового способу життя та козацьких цінностей — це цілі, які закладені в основу проведення козацьких змагань. Адже приклади козацтва здатні формувати у молодого покоління витривалість, уміння долати життєві труднощі, твердість характеру, силу волі, лицарські якості.

Всього у змаганнях взяли участь 8 команд зі шкіл смт. Літин № 1- «Соколи» та № 2 - «Веселий курінь», сіл Кожухів – «Побратими», Пеньківка – «Побратими козаки»,  Городище – «Козаки Поділля», Бірків – «Патріот», Громадське – «Козаки», Багринівці – «Дружина».

Переможцем змагань стала команда Літинської школи №1, команда Літинської школи № 2 посіла друге місце, третє зайняла команда з Пеньківської школи. Учасники та переможці за проявлену  витривалість, силу і спритність отримали почесні дипломи, призи та солодкі подарунки.  А загалом у козацьких змаганнях  перемогла сила, дружба та відданість.