"Уладівські візерунки"

12 липня 2018 року уладівчани приймали гостей з різних сіл району в своєму будинку культури. Тут відбувся фестиваль української творчості «Уладівські візерунки», який став візитівкою Уладівської територіальної громади. В фестивалі взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, начальник відділу культури Тетяна Лівчук та місцеві жителі.

Перед концертом в вестибюлі клубу на гостей чекала виставка робіт уладівських майстрів з вишивки, виробів з бісеру, петриківського розпису, лозоплетіння.

На сцену один за одним виходили співочі колективи талановитих жителів різних територіальних громад Літинського району в яскравому етнічному одязі. Звеселяли серця глядачів своїми пісенними і танцювальними номерами вихованки дитячо-юнацької студії «Мелодія» та «Мальва», народно-фольклорний ансамбль з с. Бруслинів, ансамблі Уладівського сільського будинку культури «Ладоцвіт», «Калина», «Веселий курінь», фольклорний ансамбль Літинського РБК «Вербиченька» та багато інших.

Віталій Борисович привітав учасників фестивалю та побажав усім невичерпної енергії, творчого натхнення, доброго настрою, прекрасних виступів і приємних незабутніх вражень, а фестивалю – подальшого процвітання.

Сільський голова Майя Крот подякувала всім, хто брав участь у проведенні та підготовці фестивалю – творчим колективам та солістам, спонсорам, працівникам закладів культури, усім жителям Уладівської громади та гостям свята.