Відбулося засідання 26 позачергової сесії Літинської районної ради 7 скликання

Сьогодні відбулося засідання позачергової 26 сесії Літинської районної ради 7 скликання.

Перед розглядом питань порядку денного депутат Олександр Масний звернувся до голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги з проханням звернути увагу на незадовільний стан дорожнього покриття по маршруту руху шкільного автобуса СЗШ I-III ст. с. Уладівка та вжити заходів щодо його невідкладного ремонту.  Заслухавши дану заяву, депутати вирішили прийняти її до уваги.

В ході пленарного засідання депутатами було розглянуто питання про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня» Літинської районної ради, про конкурс на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня» Літинської районної ради та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Наприкінці засідання голова районної ради Віталій Мельник  привітав усіх присутніх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами та подякував депутатам за плідну роботу.