У Багринівцях святкували день села

Кожен населений пункт Літинського району має власну історію, видатних та працьовитих односельчан, і приводом згадати цю історію та вшанувати поважних людей, відзначити здобутки громади за рік є День села.

Так, 22 травня територіальна громада села Багринівці відзначала своє свято, на яке завітали голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, сільські голови району, місцеві мешканці.

Урочиста частина свята відбулась у приміщенні сільського будинку культури.
Учні Багриновецької загальноосвітньої школи вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями. Пісенні вітання линули від вихованців дитячого садочка, ансамблю будинку культури «Чарівниця», а також від гурту «Водограй» із м. Вінниця.

Із теплими вітальними словами до усіх присутніх звернулися сільський голова Наталія Назаренко та керівники району, які привітали багринівчан зі святом та побажали розквіту та добробуту громаді.