Літинська районна бібліотека приймала подарунки

Сьогодні голова Літинської районної ради Віталій Мельник та голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега приєдналися до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці» і передали до книжкового фонду районної бібліотеки видання творів Василя Кобця у 12 томах та книги письменника-земляка Михайла Стельмаха «Тому і став я сіячем».

Кобець Василь Дмитрович - український поет, прозаїк, публіцист, автор десятків книг, зокрема понад 20 збірок поезій, укладач і видавець низки колективних видань, голова Конгресу української інтелігенції Вінниччини, член Спілки письменників України.

Жоден сучасний гаджет не замінить книг, з якими ми починаємо знайомитися змалку і йдемо по життю, тому запрошуємо читачів бібліотеки ознайомитися з книгами письменників земляків.