Відбулася конференція освітян Літинського району

30 серпня відбулася конференція освітян Літинського району . Така конференція традиційно проходить у переддень свята Знань, перед початком нового навчального року. Обговорювали підсумки розвитку освіти району в 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік.

Розпочала конференцію начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тетяна Гордійчук, яка підвела підсумки роботи освітньої галузі району за 2016-2017рр. та визначила завдання на 2017-2018 навчальний рік. Також до слова були запрошені голова районної ради Віталій Мельник, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, а також директори та заступники директорів із шкіл смт. Літин, сіл Івча та Дяківці.

Під час свого виступу голова районної ради подякував освітянам за їхню щоденну важку працю, та підкреслив, що у районній раді активно працює профільна постійна комісія з питань, що опікується проблемами розвитку освіти, на засіданнях якої завжди детально вивчаються та аналізуються всі питання, що стосується галузі. Крім того, освітянські проблеми розглядаються і не лише на сесійних засіданнях та засіданнях постійних комісій. Депутати цікавляться життям галузі і поза сесійною залою, вони вивчають потреби та проблеми, шукаючи можливі шляхи їх вирішення.

Не обійшлося і без конструктивної критики головою районної ради показників успішності школярів за минулий навчальний рік. Зокрема, Віталій Борисович звернув увагу присутніх на нагальну  необхідність покращення рівня успішності учнів Літинського району.