Вітаємо з ювілеєм Центр дитячої та юнацької творчості

15 листопада 2017 року комунальний заклад Літинської районної ради Центр дитячої та юнацької творчості відзначав 30-ту річницю своєї діяльності.

Участь в урочистих заходах взяли голова районної ради Віталій Мельник,  голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради Володимир Сидоренко, начальник відділу освіти Літинської РДА Тетяна Гордійчук, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Олена Собур, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Наталія Романець, секретар Літинської селищної ради Микола Курочка.

Голова районної ради виступив з вітальним словом:

«Центр дитячої та юнацької творчості є одним з найкращих позашкільних начальних закладів нашого району. Уже більше ніж чверть віку Ви допомагаєте дітям розвивати і примножувати свої таланти. Саме тут близько семиста дітей знайшли захоплення по душі. Мені приємно знати, що вихованці Центру постійно беруть участь у Всеукраїнських,обласних та районних конкурсах, змаганнях, де неодноразово ставали переможцями   насамперед, дякуючи талановитому колективу педагогів та керівнику Олені Володимирівні. Шановні - ви знаєте найбільшу істину, що чим більше сьогодні ми вкладаємо в дітей тим більша буде віддача завтра.

У кожного педагога свій шлях, свої секрети спілкування з дітьми. Позашкільна освіта дітей, напевно, тим і приваблює творчих людей, що дає змогу не лише розвивати дитячі таланти, а й свої особисті. Саме в цьому закладі з'являється щаслива можливість, пробуджуючи індивідуальність в дітях, одночасно проявляти і власну.

У цей ювілейний рік я хочу подякувати усім педагогам за сумлінну працю, а вашим учням за прагнення навчатися. Хочу побажати всім вам доброго здоров'я, щастя, благополуччя і подальших творчих успіхів!»

У подарунок від Літинської районної ради та районної державної адміністрації вихованці центру отримали оргтехніку для роботи гуртків та солодощі.

Педагогічних працівників та кращих вихованців ЦДЮТ було нагороджено почесними грамотами.
Під час святкового концерту діти продемонстрували усім присутнім свою високу майстерність та подарували незабутні емоції та враження!