Відбулося засідання бюджетної комісії районної ради

31 серпня 2018 року в малій залі Літинської районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

Депутатами були розглянуті питання про затвердження Статуту комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської районної ради» (у новій редакції), Положення про філію ІІ ст. с. Вінниківці комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської районної ради» та філію І ст. с. Літинка комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської районної ради»; про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2017 р. № 321 «Про Програму економічного і соціального розвитку Літинського району на 2018 рік»; про конкурс на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Літинської районної ради; про заходи щодо реорганізації Літинської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Літинська центральна районна лікарня» Літинської районної ради та ін.

Основним питанням порядку денного було внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2017 р. № 336 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Зокрема, депутати підтримали виділення коштів на заміну покрівлі СЗШ I-III ст. с. Селище в сумі 1 млн. 300 тис. грн., на протипожежні заходи для СЗШ I-III ст. с. Кожухів у сумі 400 тис. грн., на співфінансування реконструкції спортивних майданчиків в сумі 52,5 тис. грн., на придбання паливно-мастильних матеріалів для відділу освіти в сумі 120 тис. грн., на придбання автошин для шкільних автобусів в сумі 35 тис. грн., переможцям третього районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району в сумі 649 тис. грн., Літинській ЦРЛ на придбання інсуліну хворим на цукровий діабет в сумі 50 тис. грн. та на придбання противірусних вакцин в сумі 50 тис. грн., Літинській селищній раді на виплату заробітної плати працівникам ДНЗ в сумі 416 тис. грн., відділу культури та туризму РДА на придбання запчастин та паливно-мастильних матеріалів в сумі 25 тис. грн., на виконання районної Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік в сумі 25 тис. грн., КНП «Літинський РЦ ПМСД» на виконання Програми підготовки медичних працівників первинного рівня на 2013-2018 років в сумі 11 тис. грн. та на виплату заробітної плати в сумі 321 тис. грн., службі у справах дітей Літинської РДА на виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Літинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Літинщина - взаємна відповідальність влади та громад» в сумі 20 тис. грн., управлінню Казначейської служби на протипожежні заходи в сумі 40 тис. грн., на виконання районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки в сумі 12 тис. грн., на виконання Комплексної районної програми виконання Літинської районною адміністрацією повноважень, делегованих Літинською районною радою щодо забезпечення державної політики в бюджетній та соціальній сфері, та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Літинського району на 2017-2018 роки в сумі 29 тис. грн.

Розглянуті питання вирішено внести на розгляд чергової 23 сесії районної ради 7 скликання.