Літинська районна рада
Літинський район, Вінницька область

Відбулося засідання чергової 32 сесії районної ради 7 скликання

Переглядів: 332

Сьогодні відбулося засідання чергової 32 сесії Літинської районної ради 7 скликання.

На початку засідання голова районної ради Віталій Мельник привітав усіх присутніх із 76-ю річницею визволення Літинщини від німецько-фашистських загарбників, нагадав про події, які відбулися 19 березня 1919 року під час Літинської трагедії та закликав хвилиною мовчання вшанувати пам’ять усіх наших земляків, які ціною власного життя захищали Україну.

Перед розглядом питань порядку денного до сесії районної ради звернувся депутат Сергій Паранюк стосовно недопущення вивезення відходів Тростянецького спиртового заводу на поля фільтрації Уладівського спиртового заводу, що викликає соціальну напругу серед населення. Депутати підтримали дане звернення та вирішили направити його до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації та ДП «Укрспирт».

У ході пленарного засідання депутати прийняли ряд рішень, а саме: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2019 та 2020 роки, про районну програму оздоровлення дітей і молоді на 2020 рік, про внесення змін до раніше прийнятих рішень та про хід виконання раніше прийнятих програм, про затвердження розпоряджень голови районної ради, а також заслухали звіт директора опорного закладу середньої загальної освіти І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської районної ради Тарас Л.І. про діяльність закладу у звітному періоді.

З метою попередження на території району розповсюдження коронавірусної інфекції депутати виділили кошти на засоби індивідуального захисту для КНП «Літинська ЦРЛ» – 100 тис. грн., для КНП «Літинський районний цент ПМСД» – 80 тис. грн., для КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Літинського району Вінницької області» - 20 тис. грн., а також 60 тис. грн. для придбання імунофлюоресцентного експрес-аналізатора.

 

 

 

« повернутися до списку новин