Відбулося засідання 31 сесії Літинської районної ради 7 скликання

11 грудня 2019 року відбулося засідання чергової 31 сесії Літинської районної ради 7 скликання.

На початку засідання всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих під час пожежі в Одеському коледжі та усіх загиблих на Сході України.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Віталій Мельник вніс пропозицію звернутись від депутатів Літинської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продажу земель сільськогосподарського призначення, а також зачитав звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністтерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо прискорення розгляду законопроекту № 2089 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села», ініційоване депутатами Ісєвим М.Д., Кобою  О.В., Чернявським О.В., Кротом В.А., Паранюком С.О. Депутати одноголосно підтримали дані звернення.

У ході пленарного засідання депутати заслухали звіт голови районної ради про діяльність районної ради за звітний період, затвердили районний бюджет на 2020 рік, звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, прийняли районні програми, що стосуються соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення, відпочинку дітей, поліпшення кінообслуговування населення, розвитку місцевого самоврядування, а також внесли зміни до окремих рішень та заслухали хід виконання раніше прийнятих.