З нагоди міжнародного дня музеїв в краєзнавчому музеї ім. У.Кармалюка відбувся день відкритих дверей

Працівники музеїв, як і представники багатьох інших професій, мають своє професійне свято — Міжнародний день музеїв. Цей день відзначається 18 травня у всьому світі, оскільки працівники музейних закладів причетні до ознайомлення всіх людей з історією, високим мистецтвом і досягненнями людства.

Сьогодні у Літинському районному краєзнавчому музеї ім. У. Кармалюка з нагоди свята пройшов  день відкритих дверей. Директор закладу Віра Ткач радо зустрічала гостей. Усі бажаючі мали можливість взяти участь у цікавих заходах, організованих працівниками музею, а саме відвідати тематичну екскурсію, переглянути фільм про музейні заклади різних країн світу, зробити оригінальне селфі, проявити свою фантазію на майстер-класі з виготовлення народної іграшки з глини.

Для всіх відвідувачів працювало міні-кафе «У Кармеля». Гарний настрій дарував усім своїми пісенними композиціями соліст районного будинку культури Олексій Гончарук.

Зичимо всім музейним працівникам Літинського району успіхів у трудовій діяльності, поповнення музейних зібрань, розширення горизонтів наукових та професійних доробок, нехай ваш безцінний внесок у розвиток музейної справи зростає. Сердечно бажаємо вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатку, здоров’я, щастя й непохитної віри в світле майбутнє України.