Відбулося районне свято народної творчості "Різдвяне диво"

На площі перед Літинською районною радою відбулося районне свято народної творчості «Різдвяне диво».

До Літина  завітали фольклорні колективи з усього району, які подарували усім справжнє різдвяне дійство.

Колядками та щедрівками дзвінкоголосо віншували присутніх такі фольклорні колективи: народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль Бруслинівського сільського клубу, народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегині» Бірківського сільського клубу, народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело» Багриновецького сільського будинку культури, фольклорний ансамбль «Вербиченька» Літинського районного будинку культури, ансамбль пісні «Калина» Уладівського СБК, вокальний ансамбль «Лілея» Дяковецького СБК.

Подяками  за збереження і популяризацію культурної  спадщини українського народу та участь у районному святі було  нагороджено усіх  учасників.

Усіх, хто завітав на свято, пригощали смачною кашею, чаєм, традиційними українськими стравами та домашньою випічкою.

З давніх давен різдвяні свята оповиті ореолом казковості й таємничості і назавжди залишають яскравий слід у наших душах. Святвечір і Різдво, свята Маланки, Василя і Водохреща… У них органічно переплелися язичницькі й християнські обряди, на яких віками формувалися звичаї українців. Це ті чисті джерела, до яких припадатимуть в майбутньому наші нащадки.