Літинська районна рада

Виїзне засідання керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей

Переглядів: 479

5-6 жовтня голова районної ради Віталій Мельник взяв участь у виїзному засіданні керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей. В рамках проведення круглого столу «Добровільне об’єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи» учасники заходу відвідали Кам’янець-Подільську міську раду та Дунаєвецьку об’єднану територіальну громаду.

З вітальним словом виступив секретар Кам’янець-Подільської міської ради Дмитро Васильянов. Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема розповіла про роботу ради щодо розвитку туристичної інфраструктури та надання туристичних послуг.

В Дунаївцях вінницька делегація ознайомилася з роботою місцевої школи, яка претендує на  отримання статусу опорної, після чого представники органів місцевого самоврядування Вінниччини та Хмельниччини обговорили проблеми та перспективи освітньої галузі в об’єднаних територіальних громадах.

Завершуючи візит, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко від імені вінницької делегації подякувала голові Хмельницької обласної ради Михайлу Загородному та секретарю Кам’янець-Подільської міської ради за гостинний прийом та організацію дводенного виїзного засідання.

 « повернутися до списку новин