Звіт про діяльність аптеки за I кв. 2020 р.

Комунальне підприємство «Літинська районна аптека»

Загальні надходження до бюджету по результатах роботи за 1 квартал 2020 року склали  44,3 тисяч гривень (що на 16,5 відсотка більше, ніж у 1 кв. 2019 року), в тому числі:

-податок з доходів фізичних осіб        -  17,8 тис. грн.;

-податок на додану вартість                 -    7,1 тис. грн.;

-єдиний соціальний внесок                  -   17,7 тис. грн.;

-військовий збір                                    -     1,5 тис. грн.;

-податок на майно                                -     0,2 тис. грн.

Підприємство в 1 кварталі  2020 року забезпечило ліками:

- на виконання п. 2 Постанови КМУ від 17.08.1998 р. № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» по пільгових рецептах Центра сімейної медицини (в т.ч. наркотичними засобами онкохворих, інвалідів та учасників війни, інвалідів І та ІІ груп захворювання, хворих на цукровий діабет і інші ) –  на 150,3 тис. грн.;

- на виконання урядової програми  реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки» - 5,0 тис. грн.;

- працюючи в тісному контакті з  управлінням праці та соціального захисту населення ліками постраждалих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС  -  34,2 тис. грн.;

- родильне відділення по страховій медицині – 5,7 тис. грн.;

- відділ освіти –  0,8 тис.грн.

Проводилося обслуговування населення в селах через забезпечення ліками фельдшерів, реалізовано ліків в села в 1 кварталі 2020 року – 67,8  тис. грн.

У 1 кв. 2020 році підприємство одержало загальний дохід від реалізації (товарообіг) – 1036,4 тис. грн., дохід від реалізації без податку на додану вартість склав 960,2 тис. грн. (ПДВ – 76,2 тис. грн.)

Собівартість реалізованих ліків склала – 814,7 тис. грн. Витрати на заробітну плату, єдиний соціальний внесок, винагороду за договорами по обслуговуванню сільського населення, охорону, опалення, електроенергію, банківське обслуговування, амортизацію, ремонт комп’ютерної техніки, телекомунікаційні послуги, оброблення даних про ціни постачальників лікарських засобів, обслуговування касового апарата, програмне забезпечення для подання звітності склали –157,6 тис. грн.

По результатах роботи за 1 кв. 2020 рік підприємство отримало збиток – 12,1  тис. грн.

Завідувач

КП «Літинська районна аптека»                                   С.В.Мотельницький