Урочисті проводи юнаків у Збройні Сили України

Сьогодні в малій залі Літинської районної ради відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України. Цієї осені від Літинщини на строкову  військову службу призвано 11 новобранців.

Привітати їх прийшли представники районної влади, місцевого самоврядування, військкомату, а також рідні та близькі.

Військовий комісар Літинського районного військового комісаріату Василь Мазур подякував батькам за виховання гарних синів - справжніх патріотів, а також зазначив, що на юнаків чекають суворі та нелегкі будні військової служби, які вимагатимуть від них самостійності та дисциплінованості, сумлінного виконання почесного обов’язку громадянина України.

Заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради Володимир Сидоренко та перший заступник голови РДА Лариса Кримковська вручили призовникам подарункові набори.

На мирну військову службу призовників благословив протоієрей УПЦ Київського патріархату о. Андрій та подарував кожному з них іконку-оберіг.

До всіх побажань, які в цей день надійшли на адресу призовників приєднались Тетяна Лівчук та Михайло Головатюк, подарувавши присутнім чудові пісні.

Тож побажаємо нашим землякам успіхів у службі, мужності та витримки, їх рідним – терпіння і бадьорості. І нагадаємо, що кожний справжній чоловік  має пройти армійську службу та навчитись  володіти зброєю, щоб у разі необхідності захистити свою країну.