Відбулася чергова 25 сесія районної ради 7 скликання

14 грудня 2018 року відбулася чергова 25 сесія Літинської районної ради 7 скликання

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Віталій Мельник зачитав звернення депутата обласної Ради Віннічука М.А. щодо завищених цін на медикаменти в комунальній аптеці Літинської районної ради, яке було вирішено розглянути відповідно до вимог чинного законодавства та регламенту районної ради на засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

Першим депутати заслухали питання «Про звіт голови районної ради про діяльність районної ради за звітний період». Загалом депутати розглянули 39 питань. Зокрема прийняли ряд районних програм, розглянули бюджет району на 2019 рік,  внесли зміни до раніше прийнятих рішень районної ради.

А також в ході сесії було затверджено план роботи районної ради на 2019 рік, порядок і норматив відрахування комунальними підприємствами частини чистого прибутку до загального фонду районного бюджету та ухвалено ще низку рішень, що стосуються передачі майна до комунальної власності, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та ін.

Наприкінці засідання до сесії звернувся Пеньківський сільський голова Дозорець С.В. з проханням не допустити надання земельних ділянок на території Пеньківської сільської ради, що використовуються як громадське пасовище, фізичним особам для ведення особистого селянського господарства. Заслухавши дане звернення, депутати вирішили підтримати його та звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.