Відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради

В ході підготовки до чергової 30 сесії районної ради 7 скликання сьогодні в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради.

Депутати обговорили проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії, а саме: про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих повноважень відповідно до статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року, про внесення змін до окремих рішень, про хід виконання раніше прийнятих програм, а також заслухали звіти керівників комунальних закладів районної ради.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 30 сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 18 вересня 2019 року о 10:00.