Відбулося засідання 24 позачергової сесії Літинської районної ради 7 скликання

26 жовтня 2018 р. відбулося засідання позачергової 24 сесії Літинської районної ради 7 скликання.

Перед розглядом питань порядку денного до сесії звернулися мешканці Бруслинівської територіальної громади з проханням перевірки законності користування ПП «Енергобудінвест» водосховищем «Бруслинівське». Заслухавши дане звернення, депутати вирішили підтримати його та направити до губернатора Вінницької області, управління Служби безпеки України у Вінницькій області, прокуратури Вінницької області,  Вінницького регіонального управління водних ресурсів, головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області та управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області.

В ході пленарного засідання депутатами було розглянуто питання реорганізації Літинської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Літинська центральна районна лікарня Літинської районної ради», внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, програми соціально-економічного розвитку та програми збереження здоров’я жителів.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.