Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування презентувала свою діяльність у Літинському районі

Сьогодні у залі засідань Літинської районної ради  відбулась робоча зустріч Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування з керівниками територіальних громад  району.

У зібранні взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, перший заступник керівника Секретаріату – завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей, заступник керівника Секретаріату – завідувач Центру організаційно - правового забезпечення Світлана Буяльська, юрист Центру організаційно – правового забезпечення Олег Плотицький,  сільські  та селищний голови та працівники виконавчого апарату районної ради.

Секретаріат Асоціації ініціював цю презентаційну зустріч, аби активізувати співпрацю та налагодити діалог з громадами Літинського району.

Перший заступник керівника Секретаріату розповів про напрямки роботи Асоціації, діяльність Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів, а також Центру промоції та зовнішніх зв’язків та закликав сільських та селищного голів до участі в навчальних тренінгах та виїзних семінарах.

Світлана Буяльська  ознайомила присутніх з роботою Центру організаційно – правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування, а також наголосила, що в Асоціації працюють кваліфіковані юристи та експерти – консультанти з різних напрямків, які можуть бути корисні громаді.

В кінці зустрічі голова Літинської районної ради Віталій Мельник  подякував Секретаріату Асоціації   за  сприяння і надання допомоги органам місцевого самоврядування в усіх починаннях, а також відмітив, що зібрання принесло позитивний результат і розуміння шляхів подальшого розвитку.