Літинська районна рада

Апарат штучної вентиляції легень та кисневі концентратори благодійники передали Літинській ЦРЛ

Переглядів: 824

Сьогодні Літинська центральна районна лікарня отримала на благодійній основі новий сучасний апарат штучної вентиляції легень «BLIZAR» від директора ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктора Рижука.

Апарат ШВЛ завдяки вмонтованим акумуляторним батареям може працювати автономно, в разі відсутності електроенергії, близько 10 год. Вартість його складає 500 тис. грн. Дане обладнання допоможе медикам у боротьбі з такими ускладненнями ГРВІ, як пневмонія, а в деяких випадках стане просто незамінним для лікування хворих із серцево-легеневою недостатністю.

Також компанія ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта-Київ» передала медичним працівникам КНП «Літинська ЦРЛ» засоби індивідуального захисту: захисні окуляри, бахіли, респіратори БУК, захисні костюми.

«Ми глибоко розуміємо, які виклики нині стоять перед медичною галуззю, тож намагаємося підтримувати і допомагати лікувальним установам регіону, у якому працюємо, аби в разі потреби вони були оснащені необхідним обладнанням для боротьби з COVID-19. Загалом це вже п’ятий апарат ШВЛ, який ми придбали для лікарень. Цю ініціативу запровадив генеральний директор нашого агропромхолдингу «Астарта Київ» Віктор Іванчик, і ми активно підтримуємо її на місцях», - сказав Віктор Рижук під час розмови з головним лікарем Сергієм Кобелем та очільниками Літинського району і ОТГ Віталієм Мельником, Михайлом Бевзом, та Анатолієм Бичком.

До благодійної допомого районній лікарні долучився директор ПСП «Поділля-АГРО» Віктор Семененко, закупивши для медичного закладу два кисневих концентратори загальною вартістю 94 тис.грн. Дані кисневі концентратори дозволяють надавати допомогу хворим, які потребують кисневої терапії в будь-якій палаті лікарні, а не лише там, де є централізоване підключення до кисню.

Висловлюємо щиру вдячність благодійникам за надану допомогу районній лікарні для запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок ймовірного поширення гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом.

 

 « повернутися до списку новин