Апарат штучної вентиляції легень та кисневі концентратори благодійники передали Літинській ЦРЛ

Сьогодні Літинська центральна районна лікарня отримала на благодійній основі новий сучасний апарат штучної вентиляції легень «BLIZAR» від директора ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктора Рижука.

Апарат ШВЛ завдяки вмонтованим акумуляторним батареям може працювати автономно, в разі відсутності електроенергії, близько 10 год. Вартість його складає 500 тис. грн. Дане обладнання допоможе медикам у боротьбі з такими ускладненнями ГРВІ, як пневмонія, а в деяких випадках стане просто незамінним для лікування хворих із серцево-легеневою недостатністю.

Також компанія ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта-Київ» передала медичним працівникам КНП «Літинська ЦРЛ» засоби індивідуального захисту: захисні окуляри, бахіли, респіратори БУК, захисні костюми.

«Ми глибоко розуміємо, які виклики нині стоять перед медичною галуззю, тож намагаємося підтримувати і допомагати лікувальним установам регіону, у якому працюємо, аби в разі потреби вони були оснащені необхідним обладнанням для боротьби з COVID-19. Загалом це вже п’ятий апарат ШВЛ, який ми придбали для лікарень. Цю ініціативу запровадив генеральний директор нашого агропромхолдингу «Астарта Київ» Віктор Іванчик, і ми активно підтримуємо її на місцях», - сказав Віктор Рижук під час розмови з головним лікарем Сергієм Кобелем та очільниками Літинського району і ОТГ Віталієм Мельником, Михайлом Бевзом, та Анатолієм Бичком.

До благодійної допомого районній лікарні долучився директор ПСП «Поділля-АГРО» Віктор Семененко, закупивши для медичного закладу два кисневих концентратори загальною вартістю 94 тис.грн. Дані кисневі концентратори дозволяють надавати допомогу хворим, які потребують кисневої терапії в будь-якій палаті лікарні, а не лише там, де є централізоване підключення до кисню.

Висловлюємо щиру вдячність благодійникам за надану допомогу районній лікарні для запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок ймовірного поширення гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом.