Відбулися заходи до дня медичного працівника

17 червня своє професійне свято відзначали працівників галузі охорони здоров'я України.

Напередодні свята, 15 червня, відбулися святкові заходи до Дня медичного працівника, в яких взяв участь голова районної ради Віталій Мельник.

Урочистості розпочалися з відкриття відремонтованого поліклінічного відділення КНП «Літинський районний центр ПМСД». Для покращення умов праці медичних фахівців, створення сучасних умов лікування  пацієнтів протягом 2017-2018 років за кошти районного та державного бюджету за сприяння народного депутата України Івана Мельничука проведено  ремонт приміщень, здійснено придбання медичного обладнання, встановлено нові двері та вікна, замінено підлогу, придбано нові комфортні меблі та сучасний інструментарій.

Для отримання Божого благословення на успішну роботу та зцілення пацієнтів протоієрей УПК КП отець Андрій Грабар здійснив чин освячення приміщення медичного закладу. Опісля, присутні мали можливість оглянути оновлені кабінети та коридори, а також їх матеріально-технічне оснащення.

У подарунок для тих, хто завжди стоїть на варті нашого життя та здоров’я, в актовій залі лунали веселі пісні у виконанні тріо «Сяйво» районного будинку культури, вихованців дитячої музичної школи Максима Білецького та Ельвіри Шуберт, Дарії Ковтун – вихованки ЦДЮТ та солістів РБК Олексія Гончарука та Анатолія Бірюкова.

Під час урочистого концерту квітами, почесними грамотами облдержадміністрації, районної ради та райдержадміністрації було відзначено медичних працівників Літинського району, а головного лікаря ЦРЛ Сергія Кобеля та лікаря сімейної медицини Людмилу Романцову нагороджено почесними грамотами Верховної Ради України та нагрудними знаками за заслуги перед Ураїнським народом.

Щоденна сумлінна робота усіх медпрацівників,  високий професіоналізм та відданість справі – це запорука успіхів та  кращого майбутнього України. Адже здоров'я нації – наше найбільше багатство.