Доплата до пенсій 80-річним та «карантинна» 1000 гривень

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє, що починаючи з 1 квітня 2020 року рішенням уряду передбачено встановлення щомісячної компенсації у розмірі до 500 гривень пенсіонерам віком понад 80 років, в яких розмір пенсії не перевищує 9205 грн. Такі пенсіонери отримують компенсаційну виплату в доповнення до вже встановлених статусних підвищень, надбавок до пенсій дітям війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих, учасникам війни. Крім того, встановлено найменшу пенсійну виплату на рівні 2 600 гривень (із урахуванням підвищень до пенсії) пенсіонерам старше 80 років зі страховим стажем 20 років для жінок та 25 років для чоловіків. Відповідна щомісячна компенсація буде встановлена й іншим пенсіонерам після досягнення ними 80-річного віку.

Також повідомляємо, що Верховна Рада схвалила зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” і уже найближчими днями розпочнуться виплати одноразової грошової допомоги у розмірі 1000 гривень пенсіонерам та іншим незахищеним верствам населення. Одноразову допомогу отримають пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менше             5 тисяч гривень, та громадяни, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії. Пенсіонерам, які отримують пенсії на банківські картки, одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень буде зараховано автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє, що усі перерахунки буде здійснено автоматично, за матеріалами пенсійних справ, і рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти!

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому, наприклад через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua), контакт-центр Головного управління Пенсійного фонду області 0800-219-108.

Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям!
Бережіть себе - збережете Україну!

Головне управління

Пенсійного фонду України