Енергетиків району привітали з професійним святом

22 грудня працівники енергетичної галузі України відзначають своє професійне свято – День енергетика.

З цієї нагоди сьогодні напередодні свята голова районної ради Віталій Мельник та перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Кримковська відвідали СО «Літинські електричні мережі». Віталій Борисович привітав колектив енергетиків з професійним святом, прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав всім міцного здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, радості й Божого благословення.

За високий професіоналізм та професійну майстерність, значний особистий трудовий внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята працівників було нагороджено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.