В Літині відбулося урочисте відкриття пам'ятного знаку захисникам України

Сьогодні в Літині біля Джерела Пресвятої Богородиці, де напередодні було встановлено кам’яний козацький хрест та висаджено калинову алею, відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку захисникам України та його освячення.

У таке велике християнське свято Введення  в храм Пресвятої Богородиці присутні долучилися до спільної молитви за упокій душ Героїв Небесної Сотні, воїнів, які загинули на Сході, та всіх тих, хто віддав своє життя за Україну, яку провів настоятель храму Святого Миколая ПЦУ смт. Літин отець Андрій Грабар.

У заході взяли участь представники місцевої влади, краєзнавці, представники громадських організацій, військові, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, волонтери та громадськість. Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували усіх борців за незалежність та суверенітет України.

Ніхто не може змінити минулого, повернути до життя наших Героїв. Єдине, що у наших силах - це пам’ятати та поважати їх. Нехай це місце стане священним для жителів нашого району, місцем, куди будуть приходити юні, дорослі і малеча, щоб покласти квіти на знак вдячності Героям, згадати усіх полеглих та померлих захисників Вітчизни.