У Літинській центральної районній лікарні відбулося виїзне засідання Госпітальної ради Північного госпітального округу

28 серпня, на  базі Літинської центральної районної лікарні відбулося виїзне засідання Госпітальної ради Північного госпітального округу. На засіданні Госпітальної ради були присутні голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради Віталій Мельник, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Кобель, члени Госпітальної ради від інших районів, що входять до Північного госпітального округу та медичний персонал лікарні.

До Північного госпітального округу входять: міста Вінниця, Жмеринка, Козятин, Хмільник, а також райони: Вінницький, Жмеринський, Іллінецький, Калинівський, Козятинський, Липовецький, Літинський, Немирівський, Оратівський, Погребищенський, Тиврівський, Хмільницький

Під час засідання, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Кобель,  поінформував присутніх щодо основних принципів роботи лікувального закладу, стану матеріально-технічної бази, кадрового забезпечення, шляхів фінансування даної медичної установи, детально  охарактеризував структуру Літинської ЦРЛ, стан будівель і споруд медичного закладу, ознайомив присутніх з передовим досвідом фахівців.

Після доповіді головного лікаря, члени Госпітальної ради  оглянули прилеглу територію Літинської ЦРЛ, а також відділення: реанімації та інтенсивної терапії, хірургічне, травматологічне, неврологічне, педіатричне, інфекційне, пологове, мали можливість поспілкувались з медичним персоналом та хворими.

Підводячи підсумки засідання, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, відзначила усі позитивні зміни, які відбулися в Літинській ЦРЛ на протязі останніх років, професіоналізм медичних працівників в наданні кваліфікованої допомоги та виконання основних показників лікувальної установи, співпрацю з керівниками району, які в свою чергу піклуються  про  розвиток медичної галузі Літинщини. Позитивне враження на членів Госпітальної ради справило проведення ремонтних робіт відділень лікарні та оновлена матеріально-технічна база установи. Попередньо було обумовлено про необхідність реформування медичного закладу на лікарню планового лікування із створенням міжрайонного реабілітаційного відділення і відділення екстреної невідкладної допомоги.

Джерело: http://lityn-administratsia.gov.ua/index.php/2994-u-litinskij-tsentralnoji-rajonnij-likarni-vidbulosya-vijizne-zasidannya-gospitalnoji-radi-pivnichnogo-gospitalnogo-okrugu