Голова районної ради прийняв участь в урочистому відкритті Центру обслуговування платників та Літинського відділення Калинівської об’єднаної державної податкової інспекції

У Літині сьогодні відбулось урочисте відкриття оновленого приміщення Літинського відділення Калинівської об’єднаної державної податкової інспекції,  а також Центру обслуговування платників. На визначну подію були запрошені голова районної ради Віталій Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, приватні підприємці району, які надавали спонсорську допомогу у здійсненні ремонтних робіт.

Прибули на урочистості і гості із Вінниці та Калинівки. У святковій атмосфері начальник Літинського відділення Калинівської об’єднаної державної податкової інспекції Тетяна Беліченко подякувала керівництву району, депутатам, спонсорам за підтримку та допомогу у відкритті найкращого у Вінницькій області Центру обслуговування платників, а також здійснила невелику екскурсію для присутніх оновленими приміщеннями Центру.

Віталій Мельник привітав податківців, подякував за налагоджену співпрацю з платниками податків і побажав їм плідної роботи та виконання усіх завдань, поставлених перед податковою службою.