Відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

8 листопада 2019 року в районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Усіх діячів культури зі святом привітали голова Літинської районної ради Віталій Мельник, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Лівчук, голова профспілкової організації Олена Киреєва, які щиро бажали всім щастя, благополуччя, добробуту, достатку, здоров’я, а також невичерпних творчих сил та натхнення в повсякденній праці.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок в розвиток культури району та з нагоди відзначення професійного свята було нагороджено кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва.

За натхненну працю та фінансову підтримку в організації культурно-масових заходів подяку отримали місцеві підприємці-меценати.

Продовжив святкову програму гурт «Водограй», який подарував усім присутнім чудові запальні українські пісні.