Голова районної ради привітав працівників Центрального відділення поштового зв’язку у Літинському районі з професійним святом

Сьогодні голова Літинської районної ради  Віталій Мельник привітав працівників Центрального відділення поштового зв’язку з прийдешнім професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку, яке відзначається 16 листопада.  Це свято започатковане 1994 року згідно з указом Президента України на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі.

Віталій Борисович відзначив, що працівники пошти - надійні помічники у спілкуванні з оточуючим світом, люди з чистою совістю, яких чекають у найвіддаленішому куточку, сподіваючись на добру звістку, а також  подякував всім працівникам поштового відділення за сумлінне виконання своїх службових обов’язків і побажав невичерпної енергії, подальшої плідної праці, міцного здоров'я, миру та добра.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за високий професіоналізм та якісне обслуговування споживачів та з нагоди відзначення професійного свята було нагороджено низку працівників зв’язку Літинського району.