Голова районної ради взяв участь у зборах громадян Микулинецької територіальної громади

14 березня 2017 року в Микулинецькій територіальній громаді було проведено загальні збори громадян за участю голови районної ради Віталія Мельника, депутата районної ради Юрія Яніцького, дільничного офіцера поліції Андрія Бельдія, представника управління праці Валентини Степанової, представників Компанії ПНК-2006 Ковтуна Олега та Михайла Марущака.

Сільський голова Василь Шумський представив громаді детальний звіт про проведену роботу протягом 2016 року.

На початку доповіді Василь В’ячеславович подякував місцевим воїнам-захисникам, які беруть участь в антитерористичній операції  на сході України та побажав їм міцного здоров’я, миру, злагоди, звершення усіх мрій та  сподівань.

Сільський голова поінформував присутніх про виконання сільського бюджету за 2016 рік; про роботу закладів, організацій та підприємств, які розташовані на території сільської ради; про проведення значної роботи по ремонту доріг та підсипанню вулиць; про ремонт сільських закладів культури та освіти; про організацію регулярного та стабільного процесу вивезення сміття.

А на завершення сільський голова  подякував всім  жителям  громади і підприємцям за надану допомогу і  закликав  усіх  докласти зусиль для проведення благоустрою  населених  пунктів  у  2017 році.