Привітання колективу редакції газети «Літинський вісник» від голови Літинської районної ради та депутатського корпусу з нагоди 100-річного ювілею

27 лютого 2020 року в приміщенні районного будинку культури відбулися загальні збори громадян об’єднаної територіальної громади смт. Літин, сіл Селище та Садове, в яких взяв участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник.

Розпочинаючи зібрання, селищний голова Анатолій Бичок прозвітував перед громадою про роботу селищної ради та її виконавчого комітету за 2019 рік.

Як проводиться нарахування плати за транспортування природного газу для населення розповіла начальник відділу по зв’язках з громадськістю ПАТ «Вінницягаз» Лариса Логінова.

Про дії соціальних партнерів в умовах реформи трудового законодавства, яка ставить під загрозу основні права працівників та їх профспілок, розповів головний інспектор Федерації профспілок Вінницької області Шевчук В.О.

Головний лікар Літинської ЦРЛ Сергій Кобель поінформував про зміни умов фінансування КНП «Літинська ЦРЛ» з 1 квітня 2020 року в умовах підписання договору з Національною службою здоров'я України.

Голова Літинської районної ради Віталій Мельник зауважив, що за останніх два роки з метою збереження районної лікарні на галузь медицини було спрямовано близько 15 млн. грн.

Усі бажаючі активно піднімали питання, пов'язані із забезпеченням життєдіяльності громади. Зустріч пройшла конструктивно, у формі живого діалогу, на всі питання були надані відповіді та окреслено шляхи їх вирішення.