У Літині відсвяткували День захисту дітей

1 червня 2019 року у Літині відбулися святкові та розважальні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
На свято до дітей завітали ляльки велетні Губка Боб, Лунтік та Фіксіки. Всі вони грали з дітками у ігри, танцювали, веселилися та фотографувалися.
Під час святкової програми малеча мала змогу прикрасити своє обличчя аквагримом, взяти участь у майстер-класі з виготовлення іграшок з повітряних кульок та шаховому турнірі, проявити свої творчі здібності в караоке та конкурсі дитячого малюнку на асфальті.
Особливо захоплюючою для дітвори була вистава в районному будинку культури ''Весела подорож''.
Всі маленькі гості свята безкоштовно отримали морозиво, сік та повітряні кульки, а також багато позитивних емоцій. Весело та цікаво було навіть дорослим.