Відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради

Сьогодні в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради.

Депутати обговорили проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії, а саме: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2019 та 2020 роки, про районну програму оздоровлення дітей і молоді на 2020 рік, про внесення змін до раніше прийнятих рішень та про хід виконання раніше прийнятих програм, про затвердження розпоряджень голови районної ради, а також заслухали звіти керівників комунальних закладів районної ради.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 32 сесії районної ради сьомого скликання.