З Днем Незалежності України

Я маю честь від імені районної ради та депутатського корпусу привітати усіх жителів району з національним святом нашої держави з річницею проголошення незалежності України.

Сьогодні ми вшановуємо наші національні святині:  Прапор, Герб та Гімн України й відзначаємо цю знаменну дату! Це свято для нас, українців, було і залишається, найважливішим і найбільш урочистим.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися й про що згадати у цей визначний день.

Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитими людьми.

На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю.  За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України.

Цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному варто пам’ятати, якого ми славного роду.

Слова «незалежність», «суверенність», «єдність» за останні роки набувають нового звучання для кожного українця.

Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади, депутатського корпусу,  громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого району на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Вірю в щасливу долю України бо впевнений в небайдужості та мудрості нашого народу.

Шановні Літинчани! Бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, родинної злагоди, життєвих перемог, добробуту і процвітання!

Слава Україні та її Героям!

Голова районної ради Мельник В.Б.