Привітали працівників Літинських електричних мереж

Сьогодні з нагоди професійного свята – Дня енергетика голова районної ради Віталій Мельник та перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Кримковська завітали на свято до працівників Літинських електричних мереж.

Керівництво району відзначило, що від професіоналізму та сумління працівників енергетичної галузі залежить комфортне життя та якість побуту мешканців району. Адже щоденною працею вони вселяють впевненість у тому, що в оселях літинчан буде світло, тепло і затишно. Побажали їм безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя.

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток енергетичної галузі, трудові здобутки та високу професійну майстерність кращих представників професії нагородили почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.