Голова районної ради взяв участь у загальних зборах громадян Громадської територіальної громади

12 лютого голова районної ради Віталій Мельник взяв участь у загальних зборах громадян Громадської територіальної громади.

Про діяльність сільської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік звітував Громадський сільський голова Анатолій Король.

Вислухавши звітну доповідь очільника громади, присутні перейшли до обговорення. Адже нині у числі найбільш нагальних проблем – реконструкція мережі водогону у Громадському, боротьба із безпритульними собаками та ін.

Про проблеми із водопостачанням, реформу децентралізації та перспективний план створення ОТГ у Літинському районі вів мову під час свого виступу перед присутніми Віталій Мельник.

Як зауважив Віталій Борисович, проблеми із питною водою нині актуальні майже для усіх населених пунктів району. Але разом з тим у Громадському є централізований водогін, який потребує реконструкції, аби усі жителі села були із водою. Та це вартує чималих коштів, а за один лише бюджет сільської ради такий проект, на жаль, не реалізувати. Тож Віталій Мельник радив людям звернутися за фінансовою підтримкою до ПрАТ «Племзавод Літинський», зокрема його керівника Олега Олексюка, аби він долучився до співфінансування усіх необхідних робіт. Адже аби втілити в життя усі необхідні задуми у цьому напрямку, потрібно понад мільйон гривень, тому без співфінансування із кількох джерел Громадській сільській раді не обійтися.

Актив громади підтримав пропозицію голови районної ради, бо люди й самі розуміють, що без допомоги з боку спонсорів діла не буде. А тому, окрім коштів сільського бюджету, необхідно ще й організувати у селі кооператив, аби люди теж долучилися до співфінансування робіт, попросити допомоги у керівника місцевого господарства, а тоді можна буде і до районної влади звернутися за підтримкою. Уважно вислухавши людей, Віталій Борисович зазначив, що при можливості районна рада підтримає жителів Громадського у їх намірах покращити умови водопостачання у селі.

Досить жваво відбувалося і обговорення реформи децентралізації та затвердження Кабміном нового перспективного плану створення ОТГ у Вінницькій області та в Літинському районі зокрема.

Про співпрацю навчально-виховного комплексу с. Громадське та сільської ради вела мову у своєму виступі його директор Жанна Березовська.

На завершення загальних зборів Громадський сільський голова Анатолій Король спільно із присутніми обговорив основні напрямки діяльності та перспективи на майбутнє, спрямовані на покращення життя у населених пунктах територіальної громади.