Відбулась виїзна нарада

22 травня 2017 року за ініціативи голови районної ради Віталія Мельника та голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги було проведено виїзну нараду з питання впорядкування території біля сміттєзвалища розташованого поряд з смт. Літин.

В нараді взяли участь Кримковська Л.С. – перший заступник голови райдержадміністрації, Затайдух А.М. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, Лисяний А.А. – Бірківський сільський голова, Шумський В.В. – Микулинецький сільський голова, Бевз М.Г. – Селищенський сільський голова, Бичок А.І. – Літинський селищний голова та Дячинський В.В. – начальник КП «Комунсервіс».

Учасники наради зібралися неподалік від полігону твердих побутових відходів, що знаходиться за межами Літина по дорозі до с. Микулинці, куди було без дозволу вивезено велику кількість сміття.  Оглянувши стихійне сміттєзвалище, присутні вирішили доручити начальнику КП «Комунсервіс» Дячинському В.В. та начальнику відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Затайдуху А.М. підрахувати суму коштів необхідних для проведення робіт з благоустрою вищезазначеної території, а присутнім на нараді селищному та сільським головам забезпечити фінансування робіт.

Окрім того вирішено звернутися до окремих керівників сільськогосподарських підприємств з проханням надати необхідну техніку та протягом двох тижнів завершити усі роботи з благоустрою території.