Дитячо - юнацький спортивно - патріотичний табір "Героїв УПА" в с. Микулинці Літинського району цьогоріч вперше розпочав свою роботу

Рішенням 13 сесії Літинської районної ради 7 скликання від 22.03.17 р. № 218 було прийнято районну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки. Одним із пунктів цієї програми є організація дитячо – юнацького спортивно – патріотичного табору «Героїв УПА» у с. Микулинці на честь вшанування бійців групи УПА – Південь.

За ініціативи громадськості та підтримки депутата Вінницької обласної Ради Володимира Барцьося з 6 по 10 червня було організовано зазначений табір для старшокласників району на базі СЗШ I–III ст. с. Микулинці.

Тридцять учнів з Літинщини ночували у наметах, прокидалися о шостій ранку, займалися бойовими мистецтвами, навчалися орієнтуватися на місцевості, стріляли з гвинтівки, співали повстанські пісні біля ватри та вшановували борців за незалежність України. Щоденно у табір приїжджали інструктори, історики та лектори та проводили занняття.

Минулої п'ятниці голова Літинської районної ради Віталій Мельник відвідав табір, вручив хлопцям подарунки, подякував за активну громадську позицію, патріотизм, продовження традицій українських націоналістів на прикладі звитяг Армії УПА, а також побажав міцного здоров'я, миру і гордості за нашу державу та віри у краще майбутнє.

Діти отримали гарні знання та навики, дізналися багато цікавого про героїчних повстанців та залишилися дуже задоволені.