Урочите відкриття новозбудованої амбулаторіїї у с. Багринівці

29 жовтня 2019 року у с. Багринівці відбулося урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини, на яке завітали голова Літинської районної ради Віталій Мельник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, заступник голови радержадміністрації Валентина Захаревич, представник Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації Юрій Когайчук, представники Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Алла Гайдаш, Алла Бриль, а також мешканці територіальної громади.

У рамках реформи сільської медицини розробили типові проекти будівництва сучасних медичних амбулаторій у сільських місцевостях. За таким проектом, вартість якого склала 9, 925 млн. грн., було побудоване нове, сучасне приміщення Багринівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з житлом для лікаря. Будівництво проводилося за рахунок субвенції з державного бюджету при співфінансуванні з районного бюджету.

Медичний персонал амбулаторії надаватиме допомогу населенню сіл Багринівці, Гончарівка, Літинка, Яблунівка, Горбівці, Вінниківці, Антонівка, Соколівка, а це близько 2,7 тисяч жителів.

Віталій Борисович привітав усіх з цією важливою подією та зазначив, що тепер жителі матимуть можливість отримувати усі найнеобхідніші медичні послуги первинної ланки та висловив подяку всім працівникам і посадовим особам, які долучилися до відкриття сучасного закладу.

В амбулаторії є реєстратура, два кабінети сімейного лікаря, маніпуляційний та оглядовий кабінети, процедурна, стерилізаційна, кімната для персоналу, зала очікувань, кабінети щеплень та здорової дитини, підсобні приміщення та туалетні кімнати.

В амбулаторії працюють сімейний лікар, який є завідувачем, а також дві медсестри загальної практики-сімейної медицини, лаборант, водій та одна молодша сестра. Заклад має власний автотранспорт.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття нової амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.