Привітання голови районної ради з Днем автомобіліста і дорожника!

Сердечно вітаю працівників філії «Вінницької ДЕД Літинського ДРП» та всіх водіїв Літинщини зі святом – Днем дорожника та автомобіліста.

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

Автомобіліст – професія особлива і водночас дуже напружена, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.

Бажаю, щоб Ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносила Вам радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед Вами нові перспективи.

Щастя,  добробуту та нових трудових здобутків!

З повагою

голова районної ради                                                                         В.Б.  Мельник