Відбулося представлення нового керівника Літинського відділення поліції

Сьогодні відбулося представлення нового керівника Літинського відділення поліції, в якому взяв участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник.

Новопризначеного очільника представив колективу Літинської поліції Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

Обов’язки начальника районної поліції виконуватиме майор поліції Костянтин Коробчинський, який до того працював в Управлінні карного розшуку. Починав свою службу  в правоохоронних органах дільничним інспектором в районних підрозділах, має великий досвід роботи в оперативних службах.

Олександр Конєв, який очолював Літинську поліцію, призначений на посаду  керівника Управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області.

Віталій Борисович привітав Костянтина Коробчинського з призначенням на посаду, побажав успіхів у роботі, налагодження подальшої співпраці з громадськістю, органами місцевої влади, колегами з силових відомств та висловив сподівання на активну та плідну взаємодію у щоденній діяльності.