Літинська районна рада
Літинський район, Вінницька область

Відбулася чергова 23 сесія районної ради

Переглядів: 404

5 вересня 2018 року в Літинській районній раді відбулася чергова  23 сесія районної ради 7 скликання.

Перед розглядом питань порядку денного депутати заслухали звернення депутата  районної ради Грабара Михайла Мироновича з проханням звернутися до СБУ для притягнення до відповідальності народних депутатів України, що підтримують Хресні ходи, організовані УПЦ Московського патріархату з закликами до війни та кровопролиття, та звернення ГО «Рух за очищення Літинщини від корупції і зловживань владою» щодо з’ясування стану розслідування кримінального провадження та затягування судового розгляду по кримінальній справі головного лікаря КНП «Літинський РЦ ПМСД» Дяченко Павліни Андріївни.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували День пам’яті – 100 років з дня початку «червоного терору» - злочинної репресивної політики комуністичного режиму.

Потім голова районної державної адміністрації Ярослав Чернега прозвітував про здійснення делегованих районною радою повноважень.

Загалом депутати розглянули 47 питань. Зокрема затвердили статут Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Багринівці  та положення про його філії, заходи щодо реорганізації Літинської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Літинська центральна районна лікарня» Літинської районної ради; технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а також внесли зміни до раніше прийнятих рішень районної ради, заслухали хід виконання районних програм та розглянули ряд інших питань.

Окрім того, на сесійному засіданні було виділено кошти на заміну покрівлі СЗШ I-III ст. с. Селище в сумі 1 млн. 300 тис. грн., на протипожежні заходи для СЗШ I-III ст. с. Кожухів у сумі 400 тис. грн., на співфінансування реконструкції спортивних майданчиків в сумі 52,5 тис. грн., на придбання паливно-мастильних матеріалів для відділу освіти в сумі 120 тис. грн., на придбання автошин для шкільних автобусів в сумі 35 тис. грн., переможцям третього районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району в сумі 649 тис. грн., Літинській ЦРЛ на придбання інсуліну хворим на цукровий діабет в сумі 50 тис. грн. та на придбання противірусних вакцин в сумі 50 тис. грн., Літинській селищній раді на виплату заробітної плати працівникам ДНЗ в сумі 416 тис. грн., відділу культури та туризму РДА на придбання запчастин та паливно-мастильних матеріалів в сумі 25 тис. грн., на виконання районної Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік в сумі 25 тис. грн., КНП «Літинський РЦ ПМСД» на виконання Програми підготовки медичних працівників первинного рівня на 2013-2018 років в сумі 11 тис. грн. та на виплату заробітної плати в сумі 321 тис. грн., службі у справах дітей Літинської РДА на виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Літинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Літинщина - взаємна відповідальність влади та громад» в сумі 20 тис. грн., управлінню Казначейської служби на протипожежні заходи в сумі 40 тис. грн., на виконання районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки в сумі 12 тис. грн., на виконання Комплексної районної програми виконання Літинської районною адміністрацією повноважень, делегованих Літинською районною радою щодо забезпечення державної політики в бюджетній та соціальній сфері, та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Літинського району на 2017-2018 роки в сумі 39 тис. грн.

« повернутися до списку новин