Відбулися загальні збори жителів села Петрик

16 березня відбулися збори громадян у с. Петрик Малинівської територіальної громади.

Про роботу сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, використання бюджетних коштів, наповнення бюджету, про роботу соціальної сфери села та підтримання громадського порядку у своєму виступі розповів сільський голова Олег Головащенко.

Жителів громади турбували соціальні питання – субсидії, пенсії, тарифи на газ та електрику, а також питання благоустрою, стану ремонту доріг, земельні питання.

На завершення зборів голова районної ради Віталій Мельник поінформував громадян про перспективи та плани по реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання громад» у районі і дав вичерпні відповіді на поставлені запитання.